Americká nebankovní hypotéka

Jistě jste už někdy potřebovali peníze. V běžném životě neřešíme pár tisícovek, ale většinou větší částky. Půjčujeme si na rekonstrukci bydlení, na stavbu domu, na koupi vybavení domácnosti, na rekonstrukci kuchyně či na jiné větší výdaje. Do těchto výdajů můžeme zahrnout také exekuci, dědictví, vyplacení dluhů a podobných potřeb. Jakmile potřebujeme peníze, naše kroky vedou většinou do banky. Jenomže v bance se může stát, že žádnou půjčku nezískáte. Čím je to způsobeno? Hlavním důvodem bývá nízký příjem, kvůli kterému žadatel nedosáhne na výši úvěru. V dnešní době jsou podmínky velice přísné. Dalším důvodem bývají špatné registry neboli záznam v registru dlužníků. Pokud jej máte, pak z banky peníze určitě nezískáte. Potřebujete si i přesto půjčit? Pak je na čase, abyste se seznámili s naší soukromou společností. Poskytujeme úvěry i pro nebonitní klienty, kteří mají nízké příjmy nebo mají záznam v registru. Jistě vás napadne, že za těchto podmínek bude úroková sazba pětinásobná. S tím se u nás nesetkáte. Poskytujeme nízké úrokové sazby, podobné těm z běžných bankovních institucí. 

Hlavní rozdíl v úvěrech 

Americká nebankovní hypotéka je něco jiného než nebankovní hypotéka. Hned na začátku si řekneme, jaký je v těchto produktech hlavní rozdíl. 

Nebankovní hypotéka je určena pro všechny občany starší 18 let. V tomto případě se jedná o typ spotřebitelského úvěru. 

Americká nebankovní hypotéka je určena podnikatelům a firmám, kteří peníze použijí v podnikání. Vyplatí s nimi firemní exekuce, budou platit běžné denní a měsíční výdaje, sociální a zdravotní nebo daně, budou nakupovat majetek, zboží, materiál, služby, či zvolí konsolidaci půjček nebo jiné podobné možnosti, ale peníze vždy použijí do podnikání nebo do firmy. 

Naše společnost toleruje záznamy i nízké příjmy. Pro podnikatele jsme výhodnou partií. Nevadí ani nízké daňové přiznání, které bývá složité v případě banky doložit.

Sdílet článek

Leave a Reply

  

  

  

REKLAMA:
Spravujte správně své peníze "v podnikání"
Vytvořte si "pasivní příjem" díky Progress Academy
On-line kurz,"jak vydělat" na internetu