BOZP je zákonnou povinností. Máte to vyřešeno?

Přemýšlíte nad tím, že si založíte svůj vlastní byznys? Než se do vlastního byznysu ponoříte, musíte si uvědomit, že podnikání není legrace, že musíte dodržovat několik pravidel a zásad. Například musíte mít vyřešené BOZP a PO, jelikož se jedná o zákonné povinnosti. Pokud by přišla neohlášená kontrola ze státní správy a zjistila by, že BOZP a PO vyřešené nemáte, ihned by bylo na problém zaděláno a nevyvázli byste bez trestu. Tím trestem by byla pokuta, která se může vyšplhat až do výše několik stovek tisíc korun. Proto mějte vše zařízené a podnikejte takzvaně bezpečně. 

Pokud se rozhodnete podnikat bezpečně, ušetříte si spoustu budoucích starostí. Je však možné, že nebudete mít čas a BOZP a PO zkrátka nebudete moct vyřešit. Pokud to takto je, uděláte nejlépe, když si pronajmete služby firmy, která se na BOZP a PO zaměřuje. 

Při výběru vhodné firmy se zaměřte na recenze a reference, které najdete na internetu. Lidé se rádi svěřují se svými zkušenostmi, nezáleží na tom, jestli jsou pozitivní nebo negativní. 

Svěřte se do rukou firmy Extéria

Pokud hledáte společnost s dostatečným množstvím kladných referencí, už dále nehledejte a svěřte se do rukou firmy Extéria. Firma působí na trhu už řadu let, dokonce se před několika lety dostala i na slovenský trh, kde taktéž pomáhá podnikatelům s BOZP a s PO. 

Firma pomůže s veškerou dokumentací týkající se BOZP a PO, také si vezme na starosti školení bezpečnosti práce a samozřejmě vyřeší i případné úrazy, pokud by se na pracovišti staly. 

Jak hodnotí firmu klienti?

Kladně hodnoceny jsou hlavně nízké ceny, které nemají žádný dopad na kvalitu poskytovaných služeb. Taktéž se kladně hodnotí i profesionální přístup a férové jednání, mimo jiné se vyzdvihuje i telefonická podpora, která je podle všeho skutečně propracovaná.

Zkuste to tedy s firmou Extéria i vy.

Sdílet článek

Leave a Reply

  

  

  

REKLAMA:
Spravujte správně své peníze "v podnikání"
Vytvořte si "pasivní příjem" díky Progress Academy
On-line kurz,"jak vydělat" na internetu