Chytrý dlužník dnes za půjčky neplatí ani korunu navíc!

Zdá se vám nadpis jako z nějaké pohádky a domníváte se, že něco takového je možné jen ve fantaskních snech dlužníků? Následující řádky vás vyvedou z omylu a ke svému překvapení možná zjistíte, že v dnešní době je možné uzavřít takové půjčky, kde opravdu nepřeplatíte ani korunu na víc. Dokonce i nebankovní poskytovatelé půjček někdy přinášejí nabídky, o nichž si mohou i bankovní půjčky nechat jen zdát. Na vině je veliká konkurence mezi poskytovateli, kteří se snaží své potenciální klienty oslovit prostřednictvím celé řady různých akcí.

první půjčka zdarma!Nejlevnější bankovní půjčka

Bankovní půjčky se snaží získat své zákazníky celou řadou zajímavých nabídek. V poslední době si bezesporu zaslouží značnou pozornost mPůjčka Plus od mBank, k jejímuž poskytnutí jsou sice nutné trvalé a doložitelné příjmy, na druhé straně se ovšem honosí tím, že do 40 000 Kč je první půjčka poskytnuta s 0 % úrokem. Tato nejlevnější půjčka, kterou lze uzavřít v bance, se proto zaslouženě těší značné popularitě a oblíbenosti. Její další předností je skutečnost, že se jedná o půjčku bez udání důvodu, takže se žadatel nikomu nemusí zpovídat, nač poskytnuté peníze využije.

Banky odměňují spolehlivé dlužníky

Česká spořitelna půjčka patří mezi bankovní půjčky, které zvolily poněkud jinou strategii. Snaží se totiž motivovat dlužníka k zodpovědnosti, přičemž platí, že spolehlivé a včasné splácení se mu vyplatí. U České spořitelny je za svoji solidnost odměněn odpuštěním až 15 splátek, což může při zapůjčení vyšších částek představovat nezanedbatelnou úsporu. Dalším kladem je i skutečnost, že lze půjčku do 60 dnů bez udání důvodu vrátit. Air Bank půjčka pro změnu svým klientům poskytuje při včasném splácení ve smluvním termínu lepší úrok.

Nebankovní půjčky se nebojí prvních půjček zdarma

Nebankovní půjčky se ovšem v posledních letech často nenechávají ve svých nabídkách zahanbit. Již z jejich podstaty plyne nutnost o něco vyššího úroku, jenž je zapříčiněn rizikovější klientelou. Pokud však dlužník svoje závazky včas splácí, má se i on na co těšit a nebankovní půjčky se snaží si jej předcházet. Home Credit půjčku je možné využít na cokoli, lze ji rychle vyřídit online a během každých 12 měsíců smlouvy je povoleno odložit jednu splátku. Provident půjčka se pak nebojí dokonce takového kroku, jakým je první půjčka zdarma! Je pouze omezena výší 9 000 Kč a žadatel nezaplatí na úrocích ani o korunu navíc! Žadatel si smí vybrat, jestli chce daný úvěr vyplatit v hotovosti nebo převést na bankovní účet.

U mikropůjček je první půjčka zdarma takřka samozřejmostí

V současné době se doslova roztrhl pytel s poskytovateli krátkodobých půjček před výplatou. Mezi nimi panuje tvrdý konkurenční boj, což samozřejmě představuje výhodu pro potenciální žadatele. Zásluhou toho je již dnes možné konstatovat, že první půjčka zdarma je u většiny těchto společností něčím automatickým. Z ověřených poskytovatelů je jistě možné zmínit Zaplo půjčku, která vyniká nejen tím, že je napoprvé s nulovým úrokem, ale také rychlostí schválení, možností odkladu splátek a tím, že ji lze čerpat v hotovosti na prodejnách GECO. První půjčku zdarma až do výše 9000 Kč Ferratum Micro poskytuje i Ferratum Bank. Od úroků je oproštěna i první Půjčkomat půjčka. Čínská Panda půjčka se pro změnu kromě vysoké schvalovatelnosti honosí i tím, že pravidelným klientům přináší různé věrnostní odměny, jež spočívají především ve výhodnější úrokové sazbě.

Zodpovědní dlužníci se pomoci dočkají

V dnešní době je možné s uspokojením konstatovat, že bankovní i nebankovní půjčky poskytují úvěry na míru takřka všem žadatelům. Ti by měli k uzavírání smluv přistupovat zodpovědně, zvážit své možnosti a důkladně si pročíst podmínky smluv, aby se předešlo případným nedorozuměním. Jen v takovém případě lze docílit toho, aby půjčky skutečně plnily svůj účel, jímž má být poskytnutí potřebné pomoci!

Sdílet článek

Leave a Reply

  

  

  

REKLAMA:
Spravujte správně své peníze "v podnikání"
Vytvořte si "pasivní příjem" díky Progress Academy
On-line kurz,"jak vydělat" na internetu