Investiční skupina DRFG na východě Čech staví japonský závod

Na sklonku loňského března započaly stavební práce ve východočeském Týništi nad Orlicí. Důvodem je výstavba historicky prvního výrobního závodu japonské firmy Cataler. Ta je původem z Japonska a její hlavní specializací je výroba a distribuce katalyzátorů. Realitní divize DRFG, investiční skupiny Davida Rusňáka, celou výstavbu závodu zaštiťuje. Skupina má velmi silné zázemí, a proto si může dovolit i developerské projekty. Více na drfg-rem.cz.

Hala se rozprostírá na ploše větší než 22 tisíc metrů čtverečních. Pro představu – je to velikost, která odpovídá zhruba čtyřem fotbalovým hřištím. Prostory závodu v nejbližší době čeká instalace nejdůležitějších výrobních technologií, bez kterých nemůže začít fungovat. Kolaudace celého objektu již proběhla a odstartování výrobního procesu je v plánu letos na jaře.

Cataler Corporation je takzvanou zavedenou firmou, na trhu funguje už víc než padesát let. Funguje dohromady na 3 světadílech a zaměstnává přes 2000 lidí. Skutečnost, že se firma Cataler rozhodla pro otevření výroby právě v Týništi, je výhodné z pohledu zaměstnanosti v rámci regionu. Práci by tu měla najít stovka lidí. Ta se bude starat o výrobu a bude zároveň i distribuovat katalyzátory do spalovacích motorů. 

DRFG Davida Rusňáka dosahuje skvělých výsledků, současně dává svým klientům možnost investovat do fondů a dluhopisů

Součástí portfolia investiční skupiny DRFG Davida Rusňáka je mimo jiné i architektonická kancelář A PLUS. Ta zajišťovala stavební dozor a výstavbu haly. Zároveň se věnuje i financím a telekomunikacím.
Finanční distribuce skupiny DRFG umožňuje klientům investovat do dluhopisů, stejně tak mohou investivat do podílových investičních fondů pod značkou CZECH FUND.
Název investiční skupiny DRFG se skládá z iniciál svého zakladatele Davida Rusňáka, zbylá dvě písmena označují spojení Family Group.

Sdílet článek

Leave a Reply

  

  

  

REKLAMA:
Spravujte správně své peníze "v podnikání"
Vytvořte si "pasivní příjem" díky Progress Academy
On-line kurz,"jak vydělat" na internetu