Naučte se poznat nejvýhodnější nebankovní půjčku

Prostě jste to tento měsíc přehnali s výdaji a najednou jste s hrůzou zjistili, že na účtu nemáte dost peněz, abyste v pohodě vyšli až do výplaty. V zapeklité situaci rozhodně nejste sami, stejný problém řeší každý měsíc tisícovky dalších lidí. Většina z nich řeší finanční tíseň nebankovní půjčkou, ti chytřejší také, ovšem vyberou si tu nejvýhodnější. 

Začněte u sebe

Abyste se kvůli půjčce nedostali do ještě větších potíží, musíte se zaměřit sami na sebe. Buďte maximálně realističtí a počítejte. Musíte mít jasno v tom, jak vysoké jsou vaše příjmy i jak vysoké jsou vaše výdaje. Podle toho a podle vašich potřeb si stanovte částku, kterou si půjčíte. Je lepší se držet zpátky a klidně si dvakrát za sebou půjčit menší obnos, než jednu velkou sumu najednou a mít problémy se splácením. Špatně nastavená online půjčka vám jen ublíží, pamatujte na to!

rychlá půjčka

Poskytovatel musí být seriózní

Naštěstí nemusíte nikdy složitě pátrat a hledat tu nejlepší firmu. Díky novele zákona (více o ní v tomto článku), která uložila poskytovatelům, že musí získat licenci k vydávání nebankovních půjček od ČNB a prokázat kapitál ve výši 20 000 000 Kč, se nebankovní sektor hodně zúžil. Z původních několika desítek tisíc zůstalo necelých 500 poskytovatelů. Jestli má nebo nemá firma o licenci požádáno, zjistíte během několika vteřin na stránkách ČNB. Na nich je k dispozici registr, v něm vyhledáte daného poskytovatele pomocí jména, IČ a DIČ. Je také známkou kvality, když má společnost členství v APNÚ (Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů).

APNÚ

Via SMS s.r.o. je populární

A ještě více vám hledání usnadníme – podívejte se na nabídku společnosti Via SMS s.r.o., která kromě ČR nabízí půjčky také ve Španělsku, Litvě, Polsku a dalších zemích. Je jedna z prvních, která si požádala o licenci a patří k zakladatelům APNÚ. Její rychlá půjčka slaví úspěchy, protože každému novému žadateli nabízí až 8000 Kč na 30 dní zcela zdarma.

Sdílet článek

Leave a Reply

  

  

  

REKLAMA:
Spravujte správně své peníze "v podnikání"
Vytvořte si "pasivní příjem" díky Progress Academy
On-line kurz,"jak vydělat" na internetu