Neplaťte za e-shop více, než je nutné

Rádi byste nabídli svému okolí něco nového a uvažujete o založení vlastního internetového obchodu? Odrazují vás však vysoké ceny za provoz či složitá tvorba e-shopu? Vhodným řešením je jeho pronájem.

internetový obchod

Pronájem e-shopu

Pokud toužíte po vlastním e-shopu, ale programování je pro vás velkou neznámou, můžete se obrátit na odborníky, kteří za vás vše naprogramují a nastaví. Jedním z takových odborníků je shoptet.cz, kde vám vytvoří e-shop přímo na míru. Vše je velmi jednoduché. Po registraci vám bude založen testovací e-shop s pokladním systémem. Vy poté máte 30 dní na otestování funkcí a nastavení obchodu. Veškeré vaše připomínky a návrhy změn budou zohledněny ve finální verzi, kterou si po otestování zkušebního obchodu můžete objednat. Internetový obchod samozřejmě lze upravovat i pokud je již aktivní jeho plná verze. Stáváte se tak tvůrci svého e-shopu, aniž byste museli být IT odborníky. Nemusíte mít vlastní webhosting a pomohou vám zde také s optimalizací klíčových slov pro vyhledávače.

E-shop může být i zcela zdarma

Poplatek za vedení e-shopu se platí paušálně. Záleží jen na vás, zda se rozhodnete pro měsíční, půlroční či roční platby. Nejvýhodnější pro vás bude roční platba, kde získáte slevu z celkové částky. Pokud však potřebujete částku rozložit, není problém zaplatit požadovanou sumu měsíčně. Vybírat můžete z různých tarifů takový, který bude vám a vašim potřebám nejvíce vyhovovat. U každého z tarifů je samozřejmostí technická podpora specialistů.

Není problém vést svůj e-shop zdarma, pokud si vystačíte se základním tarifem. Zde však máte prostor pouze pro deset položek, jednoho uživatele a 25 modulů. Pokud potřebujete prostor pro více položek a uživatelů, budete muset sáhnout po některém z placených pronájmů. Ceny zde začínají na 490,- Kč/měsíc. Nejoblíbenějším z tarifů je tarif PROFI, který vám za cenu 1490,- Kč měsíčně přináší až 5000 položek, neomezený počet uživatelů, deset e-mailů a 1000,- Kč na Google AdWords.

Pokud si s výběrem tarifu nevíte rady, ochotně vám zde s výběrem pomohou. Veškeré ceny jsou konečné, neexistují žádné skryté poplatky. Stačí se podívat do ceníku a okamžitě víte, kolik peněz vás nový e-shop bude stát. Nemusíte se bát ani nového nařízení o elektronické evidenci tržeb. S pokladním systémem i napojením na EET vám také pomohou a poradí, a vy už nezaplatíte ani korunu navíc. Jen začnete vydělávat na svém zbrusu novém e-shopu.

Sdílet článek

Leave a Reply

  

  

  

REKLAMA:
Spravujte správně své peníze "v podnikání"
Vytvořte si "pasivní příjem" díky Progress Academy
On-line kurz,"jak vydělat" na internetu